Ana Sayfa / Kahince / Kuruluş Osman 3 bölüm izle

Kuruluş Osman 3 bölüm izle

Kuruluş Osman son bölüm izle Kuruluş Osman 3. bölüm fullu izle fragmanı. Kuruluş osman yeni bölüm ne olacak ve son bölüm ne oldu bilgisi. Osmanlı Devleti’nin kuruluş aşamalarının anlatıldığı Kuruluş Osman dizisi 2. bölümüyle ekranlara geldi. Başrollerinde; Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Ragıp Savaş, Saruhan Hünel, İsmail Hakkı, Tuğrul Çetiner gibi isimlerin yer aldığı dizinin yayınlanan 2. bölümünün ardından gözler 3. bölüm fragmanına çevrildi. Kuruluş Osman 3. bölüm fragmanı da dizinin ardından yayınlandı ve yeni bölüme dair ipuçları ortaya çıktı. İşte detaylar..

Kuruluş Osman 3 bölüm full izle yeni bölüm izle bilgisi. atv Kuruluş Osman 2. bölüm tüm izle full izle bilgisi.Kuruluş Osman dizisinin yeni fragmanında Osman Bey “Allah’ım bu toprakları aşan ufuklarımı, haritalara sığmayacak hayallerimi bilen sensin. Bu düşü gerçek eyle…” diye dua ediyor. Osman Bey, yeni bir devletin sinyallerini verir. İşte Kuruluş Osman 3. bölüm fragmanı ve Kuruluş Osman 2. son bölüme dair merak edilen ayrıntılar…
Osman, Bamsı Bey’in oğlu Aybars’ın katillerinin kalede yuvalanan bir ihanet şebekesi olduğunu düşünerek gizlice kaleye girer ve kalede güvendiği tek kişi olan Kulucahisar Tekfur’u Yorgopolos ile gizli bir anlaşma yapar. Ancak bu anlaşmadan hemen sonra öldürülen tekfurun cesedi, Osman’ın ayaklarının dibine düşer. Katillerin peşine düşen Osman, bataklıkta kendini kurtaran rahibelerle burun buruna gelir. Osman rahibelerin aslında kim olduklarını öğrenebilecek midir? Sofia ve Kalanoz, Osman’ı yakalayabilecek midir? Yoksa Osman, Yorgopolos’un katillerini bulup, kaleden çıkabilecek midir?

DÜNDAR BEY NE YAPMAK İSTİYOR

Ağabeyinin yokluğunda Kayı Obası’nı idare eden Dündar Bey, otağ ahalisi ve beylerle birlikte Kulucahisar Tekfuru Yorgopolos’u ziyarete gider. Maksadı Ertuğrul Bey’in kurduğu ilişkiler çerçevesince bir ticaret ve güvenlik anlaşması yapmaktır. Ancak Kayıları burada bekleyen tek şey Yorgopolos’un dostluğu değildir. Tekfurun, Türklerle kurduğu yakın ilişkiden rahatsız olan ezoterik bir yapılanma, kanlı bir operasyon için düğmeye basar. Amcası Dündar Bey’in yanında kaleye giden Osman, göstermiş olduğu kahramanlık ile bütün planları bozar. Yaşananlar Kayı’nın gözü kara yiğidi Osman için gizli bağlantılarla dolu tehlikeli bir maceranın başlangıcıdır.

İlginizi Çekebilir

MAGA ne demek, ABD MAGA gecesi ne?

Amerika’da MAGA ne demek, MAGA gecesi ne, MAGA ve Trump haberleri. Amerika yanıyor Başkan Trump …

%d blogcu bunu beğendi: