Ana Sayfa / Kadınca / Kuşum Aydın’ın sitem ettiği ünlüler

Kuşum Aydın’ın sitem ettiği ünlüler

Kuşum Aydın bazı dostlarının cenazesine bile gelmesini istemedi hatta vasiyetinde yer verdi. Kuşum Aydın kimlerle irtibatını kesti, dostluğunu bitirdi bu ünlüler kim sorusu.Şarkıcı Kuşum Aydın Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Aydın, bazı eski dostlarına dert yandı.

Kuşum Aydın’dan vasiyet geldi ve bazı ünlü isimlerle ilişkisini kesti. Geçtiğimiz aylarda, yüzüne dolgu yaptırdığı için pişmanlığını dile getiren Kuşum Aydın, “Yüzümü yakından çekip internette farklı görüntülerle veriyorlar. Benim bu yüzden televizyon kariyerim bitti. Başıma geldi. Bir sürü sorun yaşadım. Sanıyorlar ki, estetik doktorlarının kapısında yatıyorum” sözleriyle gündeme gelmişti.

2. Sayfa programına katılan şarkıcı, bazı eski dostlarına dert yandı. Aydın şunları söyledi: Cenazeme gelmelerini istemediğim insanlar var. O kişiler cenazeme gelmesin. Eskiden dostumdu bu insanlar.

Bu kadar iki yüzlülük ve yalakalık görmedim. Benim bazı kişilerle görüşmememi istemeyen arkadaşlarım, daha sonra görüşmemi istemedikleri kişilerle görüşmeye başladılar.

Ünlü kişiler bunlar… İki, üç kişiler… Onlar sakın cenazeme gelmesin. Vasiyet de ettim.

İlginizi Çekebilir

Zerrin Özer’in başınması

Zerrin Özer evlendi ardından da emen boşanıyor. Zerrin Özer neden boşanıyor evlenmesinin hemen ardından. Yaklaşık …