Ana Sayfa / Kahince / KVP Netfilix’te olmayacak

KVP Netfilix’te olmayacak

Netfilix’te yayınlanacağı iddia edilen KVP için açıklama geldi. Polat Alemdar hangi kanalda racon kesecek henüz belli değil. Kurtlar Vadisi dizisinin Netflix’te yayınlanacağına dair haberler dizinin yapımcı firması Pana Film tarafından yalanlandı.

KVP için Netfilix iddiası ortaya atılmıştı firmadan açıklama geldi. Pana Film, Netfilix haberlerini yalanladı. Bir dönem izlenme rekorları kıran fenomen dizi Kurtlar Vadisi’nin Netflix’te yayınlanacağına dair haberler dizinin yapımcı firması Pana Film tarafından yalanlandı.

Pana Film’den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

“Bazı yayın organlarında yapımcılığı Pana Film tarafından üstlenilen Kurtlar Vadisi adlı dizimizin bir dijital platform ile anlaştığına dair spekülatif haberlere yer verildiği görülmüştür. Söz konusu haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Pana Film olarak bizi yıllardır yalnız bırakmayan değerli seyircilerimizin Kurtlar Vadisi’nin geri dönmesini ne kadar istediklerinin farkındayız. Dolayısıyla Kurtlar Vadisi ile ilgili herhangi bir gelişme olduğunda, spekülasyona izin vermeden tüm duyurular resmi sosyal medya hesaplarımızdan yapılacaktır.

Bunun dışındaki açıklamalara ve onları yapanlara itibar edilmemesini rica ederiz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

İlginizi Çekebilir

Tarkan’ın @BarışPınarıHarekatı mesajı

Tarkan Barış pınarı Harekatı ile ilgili ne dedi nasıl bir paylaşımda bulundu. Barış pınarı harekatına …

%d blogcu bunu beğendi: