Ana Sayfa / İlginç / Metin Pıhlıs nereli, neci, eğitimi

Metin Pıhlıs nereli, neci, eğitimi

Metin Pııhlıs aslen nereli, kaç doğumlu, sosyal medya hesapları ve eğitimi ile kimdir bilgileri. Metin Pıhlıs, sosyal medya fenomeni olarak tanınıyor. Metin Pıhlıs bu akşam başlayacak olan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 kadrosunda yer alıyor. Peki Metin Pıhlıs kimdir?

Metin Pıhlıs memkeleti, kaç doğumlu, hangi okul mezunu ve Metin Pıhlıs sosyal medya hesapları merak ediliyor. Çok Güzel Harekteler Bunlar 2 başlıyor. Oyuncularından biri de Metin Pıhlıs. İşte Metin Pıhlıs hakkında merak edilenler…

METİN PIHLIS KİMDİR?

Metin Pıhlıs sosyal medya fenomeni olarak tanınmaktadır. Tiyatro mezunudur. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 de Yılmaz Erdoğan tarafından kadroya özel olarak alınmıştır .

GÜRHAN ALTUNDAŞAR NERELİ NECİ

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2, Yılmaz Erdoğan önderliğinde başladı. Seyirciler yeni kadroyu merak ediyor. Gürhan Altundaşar kimdir, kaç yaşındadır?

Gürhan Altundaşar, kendisini şöyle anlatıyor: “1984 Ankara doğumluyum. İlk ve orta okulu nerde okuduğumu merak etmiyorsunuzdur diye yazmıyorum. Üniversiteyi Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Ana Sanat Dalı’nda okudum. Bu dala tutunmam uzun bir süreç oldu. 5 yıl sınavlara girdim. Genelde aileler çocuklarının oyuncu olma isteğini desteklemezken benimkiler aksine hep desteklediler. Ben sınava girmeyeceğim dedikçe adıma başvuru yaptılar, sanki yarışma programına katılıyorum. Ama zafer inananlarındır, anneme babama teşekkürler2013 yılında kendimi oyunculuk şehri İstanbul’a tayin ettim. Burada çeşitli tiyatrolarda yer aldım. 2016 yılında BKM Mutfak ile tanıştım. O zamandan beri mutfakta pişiyorum.”

İlginizi Çekebilir

Beşiktaş’a Sivas’ta ağır darbe

Beşiktaş, Galatasaray gibi süper Lig’in ilk haftasında büyük darbe aldı, Abdullah Avcı’nın takımı henüz lige …

%d blogcu bunu beğendi: