Ana Sayfa / Kadınca / Miley Cyrus tercihi şaşırttı

Miley Cyrus tercihi şaşırttı

Popçu Miley Cyrus cinsel kimliğini açıkladı. Pansüksel ne, panseksüel nasıl bir cinsel tercih ve ünlü panseksüel kişiler kimler hemen araştırılmaya başladı. Amerikalı ünlü popçu Miley Cyrus, panseksüel olduğunu açıkladı. Bu açıklamanın ardından Miley Cyrus, bir anda sosyal medyanın gündemine oturdu.

Panseksüellik ne, panseksüel ne oluyor ve kimlere panseksüel deniyor yeni konumuz oldu. miley Cyrus panseksüel olduğunu açıklayınca herkes panseksüelin nasıl birşey olduğunu araştırmaya başladı. Vanity Fair dergisinin Mart sayısında kapak röportajı için konuşan Miley Cyrus, “İnsanlar, bir kişinin cinsel kimliğine ya da görünümü gibi bir şeylerine bakmaksızın aşık olabiliyor. Yeni nesilde ilişkilerin ve partnerliğin cinsellikle ya da cinsel kimlikle bir ilgisi olduğunu düşünmüyorum” açıklamasında bulundu.


Kendini panseksüel olarak tanımlayan müzisyen, farklı cinsel kimliğe sahip kişilerden etkilenebilen biri ve heteroseksüel bir çiftin parçası olarak Hemsworth ile ilişki kavramını yeniden tanımlandırdıklarını söylüyor

PANSEKSÜEL NE NASIL
Bu açıklama kısa sürede Twitter Türkiye gündemindeki yerini aldı.
Cinsel kimliği ya da toplumsal kimliğini göz önünde bulundurmaksızın farklı eğilimleri olan insanlarla cinsel ve romantik ilişki kurabilen kişilere panseksüel deniyor.
Cinsel kimliği ya da toplumsal kimliğini göz önünde bulundurmaksızın farklı eğilimleri olan insanlarla cinsel ve romantik ilişki kurabilen kişilere panseksüel deniyor.

İlginizi Çekebilir

Bülent Serttaş yaşı kaç, nereli

Şarkıcı Bülent Serttaş aslen nereli, kaç doğumlu ve şarkıları albümleri. Bülent Serttaş, 18 Kasım 1965 …

%d blogcu bunu beğendi: