Ana Sayfa / Manşet / MSB’den emekli amiral tepkisi

MSB’den emekli amiral tepkisi

Hangi emekli amiraller bildiriye imza attı MSB ne açıklama yaptı belli oldu. 103 emekli amiralin bildirisine MSB yanıt verdi. Emekli amirallerin rütbeleri sökülecek mi? 103 emekli amiral darbeye teşebbüsten yargılanarak hapse mi atılacak Türkiye merak içinde. Milli Savunma Bakanlığı, 103 emekli amiralin bildirisiyle ilgili bir açıklama yaptı.

103 emekli amiral bildirisine Milli Savunma Bakanlığı’ndan sert tepki geldi. Emekli amirallerin rütbeleri sökülüp haklarında dava mı açılacak darbeden soruluyor. Bildiriye imza atan 103 emekli amiralin listesi de belli oluyor.

103 emekli amiralin bildirisine Milli Savunma Bakanlığı, Sahil Güvenlik Komutanlığı ve Jandarma Genel Komutanlığı’ndan da tepki geldi.

“Milli Savunma Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada şöyle denildi: Böyle bir bildiri yayınlamanın demokrasimize zarar vermekten, Türk Silahlı Kuvvetleri personelinin moral ve motivasyonunu olumsuz etkilemekten ve düşmanlarımızı sevindirmekten başka bir işe yaramayacağı açıktır. Bağımsız Türk yargısının gereğini yapacağına inancımız tamdır.”

Sahil Güvenlik Komutanlığı ve Jandarma Genel Komutanlığı’nın Twitter hesaplarından da aynı ifadeleri içeren paylaşımlar yapıldı

İlginizi Çekebilir

FİFA 22’de Avrupa Süper Lig takımları yok

Futbolseverlerin en çok oynadığı FIFA 22’de Avrupa Süper Lig Takımları olmayacak. PS ile FIFA oyunları …

%d blogcu bunu beğendi: