Ana Sayfa / Yaşam / Nadir Yıldırım’dan PKK övgüsü

Nadir Yıldırım’dan PKK övgüsü

HDP’lilerle PKK’lıların iç içe olduğu bir kez daha ortaya çıktı. HDP’li eski vekil Nadir Yıldırım’ın PKK övgüsü üzerine savcıların harekete geçmesi bekleniyor. Bir önceki dönem HDP Van Milletvekili Nadir Yıldırım, devleti açık açık tehdit etti. “PKK var, PKK bitmez.” dedi.

HDP’li eski milletvekili Nadir yıldırım terör örgütü PKK’yı övdü devleti tehdit etti. HDP-PKK ilişkisi bir kez daha ortaya çıktı. Terör örgütü PKK’nın siyasi kolu HDP’nin vekilleri paylaşımlarıyla provoke etmeye devam ediyor.

KÜSTAH SÖZLER

Bir vatandaşın sosyal medyadan “Terör örgütü PKK’yı bitireceğiz, çaresizsiniz.” çıkışı HDP’li Nadir Yıldırım, terör örgütü PKK’ya olan bağını ortaya koydu.

HDP’nin bir önceki dönem Van Milletvekili olan Nadir Yıldırım, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “Hiçbir zaman çaresiz olmadık. Çünkü PKK var. PKK bitmez. PKK nicelerini bitirdi faşistlerin. Sıranızı bekleyen. Sizi de bitirecek, topalınızla, reisinizle, hav hav’yapanınızla. Pek yakında.” ifadelerine yer verdi.

HDP’NİN GERÇEK YÜZÜ

Mart ayında yapılacak seçimlere; CHP, İP ve SP ile hazırlanan Kandil’in partisinin gerçek yüzü bir kez daha ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilir

Umut Felik öldü

Amerika’da Türk genci Umut Felik öldü. Umut Felik nereli, neci ve kim ve nasıl öldü? …

%d blogcu bunu beğendi: