Ana Sayfa / İlginç / NASA’ya göre Dünyanın kalan ömrü

NASA’ya göre Dünyanın kalan ömrü

Dr. Umut Yıldız aslen nereli, neci ve kim sorusu. NASA’daki doktor Umut Yıldız’a göre dünyanın kalan ömrü. NASA’da görev yapan Türk bilim insanı Dr. Umut Yıldız, “Dünya şu anda 4,5 milyar yıl yaşında. Size Dünya’nın ölüm için tarih verebilirim. Dünya’nın geride 5 milyar yıl yaşı kaldı” diye konuştu.

Dünyanın kalan ömrü ve NASA açıklaması. NASA’daki Türk bilim insanı Dr. Umut yıldız’a göre dünyanın 5 milyar yıl ömrü kaldı, ABD Havacılık ve Uzay Ajansı’nda (NASA) görevli Türk bilim insanı Dr. Umut Yıldız, Ordu Büyükşehir Belediyesi 15 Temmuz Demokrasi Meydanında ‘Uzayda Neler Oluyor’ konulu sunumda öğrenciler ve uzay meraklılarıyla bir araya geldi.

Yıldız, yaptığı sunumda Dünya’nın 5 milyar yaşı kaldığını söyledi. Yıldız, “Dünya şu anda 4,5 milyar yıl yaşında. Size dünyanın ölüm için tarih verebilirim. Dünya’nın geride 5 milyar yıl yaşı kaldı. Bakın evrenin geriye kalan ömründen söz etmiyorum, Dünya’dan söz ediyorum. Tabii bu arada biz başka bir şey yaparak Dünya’nın sonunu getirmezsek” dedi.

İlginizi Çekebilir

Recep İvedik 6 izlenme sayısı

Recep İvedik 6 kaç kişi izledi rekor kırdı mı, en çok izlenen Türk filmi oldu …

%d blogcu bunu beğendi: