Ana Sayfa / Genel / Oktay Kaynarca EDHO’dan ayrılıyor iddiası

Oktay Kaynarca EDHO’dan ayrılıyor iddiası

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde işler karıştı. Oktay Kaynarca’nın diziden ayrılabileceği öne sürülüyor. atv ile Raci Şamaz krizi dizi setine de yansıdı. ATV’nin, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yapımcısı Raci Şaşmaz ile yollarını ayırmasının ardından oyuncu Oktay Kaynarca sosyal medya hesabından Raci Şaşmaz’a destek verdi.

EDHO’da işler karıştı Oktay Kaynarca Raci Şaşmaz’ın yanında yer aldı. atv dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yapımcısı ile kanal yönetimi arasındaki krizde oyuncular da safını belli etmeye başladı. Kanal yönetimi dizinin yapımcılığını Raci Şaşmaz’dan alıp İç Yapımlar’a devretti. Bu gelişme dün ekrana gelen yeni bölümde Raci Şaşmaz’ın adının jenerikte yer almamasının ardından ortaya çıktı. Dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca 5 gün önce sosyal medya sayfasından düşünceli bir pozunu paylaşıp altına “Zor yola kolay insanlarla çıkarsan yolu da satarlar, yolcuyu da… Yolumuz açık olsun” yazmıştı. Ünlü aktörün yaşanan bu son gelişme nedeniyle o göndermeyi yaptığı öne sürüldü. Dizide yaşanan ilk sürpriz ayrılık Kaynarca’nın eşini oynayan Deniz Çakır olmuştu. Özel hayatı öne sürülerek diziden çıkarılmış ve bu gelişme dizinin takipçilerini bir hayli şaşırtmıştı.

KAYNARCA’DAN YENİ PAYLAŞIM

Oktay Kaynarca, dizinin yapımcısı Raci Şaşmaz’ın durumu netlik kazandıktan sonra yeni bir paylaşımda bulundu. Şaşmaz ile eski bir pozunu sosyal medyadan paylaşıp altına “O daha konuşmadı. O yüzden çok konuşan var. Yol dediğin nedir ki yanında yoldaşın varsa Hızır yoldaşın olsun Raci Şaşmaz” yazdı.

İlginizi Çekebilir

MHP de EYT yok dedi

AKP’nin ardından MHP de EYT’lilerin moralini bozacak açıklama yaptı, Erdoğan ne diyorsa o biz onu …

%d blogcu bunu beğendi: