Ana Sayfa / Kadınca / Özlem Ada Şahin yaşı, nereli, neci

Özlem Ada Şahin yaşı, nereli, neci

Şarkıcı Berkay’ın eşi Özlem Ada şahin kaç yaşında mesleği, nereli ve kimdiri merak ediliyor. Arda Turan’ın asıldığı öne sürülen Özlem Ada şahin mesleği ne ve neci?Şarkıcı Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin, gündemdeki haberler ardından en çok araştırılan isimlerden biri oldu. Eski manken olan Özlem Ada Şahin, 2011 yılında ekranlara gelen başrollerini Halit Ergenç, Meryem Uzerli, Nebahat Çehre’nin paylaştığı Muhteşem Yüzyıl dizisinin kadrosunda yer almıştı. İşte, Şarkıcı Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin hakkında merak edilenler

Özlem Ada Şahin ve eşi Şarkıcı Berkay Arda Turan şoku yaşadı. Herkes Özlem Ada Şahin’in kim olduğunu merak ediyor. Anne tarafı Boşnak, baba tarafı ise Yugoslavya kökenli olan Özlem Ada Şahin, 29 Ekim 1991 tarihinde Balıkesir Ayvalık’ta dünyaya geldi. Lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde okuyan Özlem Ada Şahin, iyi derecede İngilizce bilmektedir. Bunun yanı sıra İspanyolca eğitimi de almaktadır. Küçük yaşlarda bale eğitimi alarak model olmaya karar verdi ve birçok markanın defilelerinde podyuma çıktı.

2011 yılında ekranlara gelen başrollerini Halit Ergenç, Meryem Uzerli, Nebahat Çehre’nin paylaştığı Muhteşem Yüzyıl dizisinde cariye rolüne hayat verdi. Özlem Ada Şahin, 2016 yılında uzun süredir beraber olduğu şarkıcı Berkay’la nikah masasına oturdu. Çiftin Arya isminde bir kızı var.

İlginizi Çekebilir

Aleyna Tilki şiir kitabı çıkarıyor

Genç şarkıcı Aleyna Tilki şairmiş aynı zamanda kısa sürede Aleyna Tilki’nin şiir kitabı çıkıyor. Ünlü şarkıcı …