Ana Sayfa / Kahince / Payitaht Abdülhamid ekibi dağıldı

Payitaht Abdülhamid ekibi dağıldı

Payitaht Abdülhamid ekibi yönetmeni işi bıraktı dizide büyük ayrılık yaşandı. TRT 1 yeni sezon Payitaht Abdülhamid dizisi yönetmeni ve senaristi kim olacak sorusu.TRT dizisi Payitaht Abdülhamit sezon finaline giderken dizinin yönetmeni ve ekibi ile yollar ayrıldı.

Gülün dikenini budamaktan bahseden TRT 1 dizisi Payitaht Abdülhamid dizisinde büyük bir ayrılık yaşandı yeni sezon öncesi. Gündemdeki siyasi tartışmalara göndermeleriyle bilinen ve en son Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu’na mesaj gönderdiği tartışılan TRT 1’de yayınlanan Payitaht Abdülhamit dizisinin yönetmeni ve ekibi ayrılıyor.

TRT dizisi Payitaht Abdülhamit sezon finaline giderken dizinin yönetmeni ve ekibi ayrılıyor. Dizinin başrol oyuncusu Bülent İnal ve yönetmeni Emre Konuk haberi sosyal medyalarından duyurdu.

Dizinin yönetmeni Emre Konuk, kendisinin ve ekibinin yeni sezonda olmayacaklarını duyurdu. Takipçiler, bu vedayı son tanıtımda yer alan bir sahnenin eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eski başbakan Ahmet Davutoğlu’na verilen mesajla ilgili tartışmalara bağladı. Ancak yönetmen Konuk, vedasının gündemdeki tartışma ile ilgisi olmadığını, önceden alınmış bir karar olduğunu belirtti.

İlginizi Çekebilir

MAGA ne demek, ABD MAGA gecesi ne?

Amerika’da MAGA ne demek, MAGA gecesi ne, MAGA ve Trump haberleri. Amerika yanıyor Başkan Trump …

%d blogcu bunu beğendi: