Ana Sayfa / Kime Ait / PS5 çıkış ve fiyatı açıklandı

PS5 çıkış ve fiyatı açıklandı

Sony, PS5’in satış fiyatını ve çıkış tarihini açıkladı. PS 5’in Türkiye’ye gelmesi 2021 yılına kalabilir. PlayStation 5’in 2020 sonunda çıkacağı resmi olarak duyuruldu. Merakla beklenen açıklama Japonya merkezli teknoloji devi Sony’den geldi.

PS5 ne zaman çıkacak kaç para olacak bille oldu. Oyun ve yeni oyun haberleri, oyun konsolları ve teknolojik oyunlar. PS 5 devrimle geliyor. Oyun konsolu PlayStation 5, 2020 yılının sonunda kullanıcıların beğenisine sunulacak. Fiyatı ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

PS5 ÖZELLİKLERİ, TÜRKİYE FİYATI VE ÇIKIŞ TARİHİ

Firmanın açıklamasında konsolun yeni kontrolcüsü hakkında da yeni bilgiler bulunuyor. Yeni kontrolcünün “haptic feedback” ile çok daha iyi geri bildirimler sunacağı aktarıldı.

Uzun yıllardır kullanılan mevcut sistemi değiştirdiklerini aktaran Sony, bu sayede hissiyatın ciddi şekilde artacağını belirtildi. Yeni kontrolcüde en ufak detayların dahi titreşim üstünden hissedilebileceği aktarıldı.

Ayrıca kontrolcüde R2 ve L2 tektik tuşlarının adaptif olacağı da aktarıldı. Oyun geliştiricileri bu tetik tuşlarının direncini duruma göre değiştirebilecek. Bu da oyunun gerçekçiliğini artıracak.

İlginizi Çekebilir

Yurtiçi uçak bileti kalmadı

Yurtiçi için uçak bileti 1 Haziran sonrası kalmadı. Uçak bileti bulunamıyor yurtiçi için 1 Haziran’dan …

%d blogcu bunu beğendi: