Ana Sayfa / Kahince / PTT şubeleri açılış kapanış 2019

PTT şubeleri açılış kapanış 2019

PTT şubeleri ne zaman açılıyor kapanış saatleri kaç 2019.  Türkiye ve büyük illerde PTT şubeleri açılış kapanış saatleri, PTT öğle arası yemek saatleri ve PTT şubeleri yapılabilen işlemler ile PTT şubeleri iletişim. PTT ile evrak, para gönderimleri, e-devlet şifresi alma, para çekme, emekli maaşı çekme, telgraf gönderme, kargo yollama gibi işlemler yapılabiliyor. PTT çalışma saatleri ise merak edilen konuların başında geliyor. PTT sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor? İşte 2019 PTT çalışma saatleri..

PTT şubelerinin sabah açılış ve akşam kapanış saatleri ile öğle arası kaçta bilgisi. PTT iletişim telefonları. Günlük işlerini halletmek isteyen birçok vatandaş PTT çalışma saatlerini merak ediyor. İletişim alanında büyük önemi olan PTT ne zaman açılıyor, ne zaman kapanıyor? PTT hangi saatlerde çalışıyor sorusunun cevabı haberimizde yer alıyor…

PTT SAAT KAÇTA KAPANIYOR?

PTT şubeleri hafta içi her gün mesaiye sabah saat 08:30’da başlar ve öğlen 12:30’a kadar devam eder. 12:30’da öğle molası veren PTT öğleden sonra saat 13:30’da tekrar mesaiye başlar ve akşam kapanış saati olan 17:00’a kadar mesaiye devam eder.

PTT HAFTA SONU ÇALIŞIYOR MU?

Merkez PTT şubeleri dışında tüm PTT şubeleri cumartesi ve pazar günleri kapalıdır. Sadece belirli bölgelerdeki PTT şubeleri cumartesi günü 13.30 kadar hizmet vermektedir.

PTT Genel Müdürlüğü: Şehit Teğmen Kalmaz Caddesi No:2 06101 Ulus / ANKARA

PTT İletişim Numarası: 444 1 788

İlginizi Çekebilir

Dünya bekarlar günü nasıl ortaya çıktı

Dünya bekarlar günü 11.11. olarak kutlanıyor. Bekarlar günü önemi ne özelliği ne ve ne oluyor …

%d blogcu bunu beğendi: