Ana Sayfa / Kadınca / Reynmen müzik albümü ve konserleri

Reynmen müzik albümü ve konserleri

Konser, müzik ve müzik albümleri piyasasına hareket geliyor. Reynmen artık albüm yapacak ve konserlere çıkacak. Reynmen konser ücreti ise Tarkan ile yarışacak. Reynmen lakabıyla tanınan sosyal medya fenomeni Yusuf Aktaş, bir albüm çıkaracağını ve konser vermeye başlayacağını açıkladı.

Reynmen albümünün adı şarkıları ve Reynmen konserleri nerede ne zaman olacak soruluyor. Müzik dünyası ile magazin dünyası artık iç içe. İşin içine para ün şöhret de girince şarkıcılar ekonomilerini düzeltmeye küplerini doldurmaya çalışıyorlar. Fakir şarkıcı yoktur işini bilmeyen sanatçı vardır deyimi Reynmen ile kendine et deri kemik buldu.

REYNMEN KONSER BİLET FİYATLARI NE OLACAK?

Instagram’da 6.1 milyon takipçisi bulunan Reynmen (Yusuf Aktaş), kısa bir süre önce ‘Ela’ adlı yeni şarkısını piyasaya sürmüştü. Kısa sürede herkesin diline dolanan şarkı; 10 dakikada 400 bin, 1 saatte 3 milyon ve 24 saatten kısa sürede 12 milyon 479 binden fazla izlenerek YouTube Türkiye rekorunu kırmıştı. Daha önce de ‘Derdim Olsun’ şarkısıyla piyasayı sallayan genç fenomene müzik camiasından bazı isimler destek olurken, bazı isimler de bu rakamları sahte bularak Reynmen’i eleştirmişti.

ALBÜM VE KONSER GELİYOR

Reynmen’le ilgili tartışmalar devam ederken yeni bir gelişme yaşandı. Sosyal medya hesabından bir video paylaşan Reynmen, müzik camiasından özür diliyerek “Albüm çıkarıyorum, konser de vereceğim” dedi. Ünlü fenomenin bu açıklaması kısa sürede sosyal medyada yankı buldu.

İlginizi Çekebilir

Miles Cyrus banyo pozu olay oldu

Banyo pozu veren ünlüler ve küvet pozuyla gündemde olan ünlü kadınlar. En güzel ve çekici …

%d blogcu bunu beğendi: