Ana Sayfa / Kadınca / Rüyamda gelinlik görme anlamı

Rüyamda gelinlik görme anlamı

Rüyamızda gelinlik görmenin anlamı, manası ve yorulması. Kadın için rüyamızda gelinlik görmenin anlamı. Erkek için rüyada gelinlik manası ve yorulması. En etkili rüya tabir ve yorulmaları. 

Rüyamda gördüğüm gelinlik manası ve anlamı ne bilgisi. Gelinlik rüyaları ve anlamları. Rüyasında gelinlik giymek ve gelinlik görmek.

RÜYA GELİNLİK GİYMEK, GELİN GÖRMEK

Rüyasında gelin görme gelinlik giymiş kız görme anlamı. Rüyada gelinlik giymek nelerin habercisi? Rüyada gelinlik giydiğini gören kişiyi neler bekler? Rüyada kendi düğününü görmek ne anlama gelir? Rüyada gelinlik giymek, bekar kimseler için ev­liliğe, evli kimseler için de çocuk sahibi olmaya işaret eder. Rüyada görüken gelin; neşe, huzur, güzel haber ve mutlu zamanların yaklaşacağı anlamına gelir. Gelinlik giydiğini gören kimse, evli değilse yakın bir zamanda evlenebilir. Gelinlik temiz ve güzelse mutlu olacağı anlamına, kirli veya yırtık ise sonu belirsiz bir evlilik olacağı anlamına gelmektedir.

Bazen de rüyada gelinlik görmek sevinçli bir haber alınacağına yorulur. Rüyada yaşlı bir kadının beyaz gelinlik giymesi ise vefat haberi duyacağına işaret eder. Bir kadının kızını evlenirken ya da gelinlik giymişken görmesi, kızının ve kendisinin bahtının açık olduğuna yorumlanır.

İlginizi Çekebilir

Fazıl Say, Kaz Dağları için konser verdi

Ünlü piyanist Fazıl Say, Kaz Dağları’nda konser verdi. Kaz Dağları nöbeti sürüyor. Kaz Dağları altın …

%d blogcu bunu beğendi: