Ana Sayfa / Manşet / Şahan Gökbakar asıl işine döndü

Şahan Gökbakar asıl işine döndü

Komedyen Şahan Gökbakar, sosyal mesaj vermekten vazgeçti asıl işi olan komedyenliğe tekrar soyundu. Aşı olmak istemeyenlerle güya dalga geçen Şahan Gökbakar’ın Sağlık bakanlığı reklam filminde oynayabilmek için takla attığı da öne sürüldü. Şahan Gökbakar, yapılan 102 milyon doz aşıya rağmen pandemi ile sorgulamak yerine daha çok takipçi kazanarak cukkayı cebe indirmek için farklı yollara sapmaya başladı. Sosyal medya hesabından aşı karşıtlarını eleştiren ünlü oyuncu Şahan Gökbakar’ın yeni paylaşımı gündem oldu.

Şahan Gökbakar, oynadığı Recep ivedik karakterini orman yangınları sırasında bırakmıştı ancak iş aşı ve reklam olunca yeniden asli görevine dönmüşe benziyor. Corona virüsü salgınına karşı geliştirilen aşılar, bir kısım insanlar tarafından kabul görmedi ve eleştiri konusu haline geldi.

Ünlü oyuncu Şahan Gökbakar da, corona aşısı karşıtlarını sosyal medya hesabından paylaştığı bir görselle tiye aldı.

Corona aşısının insan vücudunda farklı etkilere yol açacağına inanan aşı karşıtlarına ilişkin fotoğraf paylaşan Şahan Gökbakar şu ifadeleri kullandı:

* Bu sabah baş ağrısı, ışığa, sese aşırı duyarlılık ve ishal şikayetleriyle uyandım. Bakın ne haldeyim. Sorumlusu kim bunun? Tabii ki küresel güçler…

* Hücre çekirdeğime etki edip beni bu hale getirdiniz de elinize ne geçti? Büyük oyun, büyük oyun dediğiniz bu muydu? Çipleseydiniz daha iyiydi…

– Allah sizi bildiği gibi yapsın Bill Gates ve küresel arkadaşları… Not: Göbeğimden aşağısı, vücudumun alt yarısı goril şeklinde şu an. Uygun olmaz diye onu çekip paylaşmıyorum.

İlginizi Çekebilir

Keçi ayağı pişirilmesi

Keçi ayağı ne, nasıl yapılır ve keçi ayağı kızartmak için malzemeler. kahvaltıların vazgeçilmezi keçi ayağı …

%d blogcu bunu beğendi: