Ana Sayfa / Kime Ait / Seracılık kredi paketi Ziraat Bankası

Seracılık kredi paketi Ziraat Bankası

Seracılık kredi paketi ayrıntıları faiz oranı vadesi ve tüm bilgileri Ziraat Bankası. Ziraat Bankası seracılık kredi paketi nedir kaç lira verilecek ve seracılık kredi paketi ödemesi nasıl olacak bilgileri. Ziraat Bankası’ndan saracıları sevindirecek müjde son dakika geldi. Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, Seracılık Paketi’ni açıkladı. Ziraat Bankası Seracılık Paketi nedir?

Ziraat kredi paketleri ve Ziraat BSankası7nnı seracılık kredi paketi ayrıntıları vadesi ve ödemeleri ile verilecek olan kredi alt ve üst limitleri. Ziraat Bankası’ndan saracıları sevindirecek müjde son dakika geldi. Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, Seracılık Paketi’ni açıkladı. Ziraat Bankası Seracılık Paketi nedir?

ZİRAAT BANKASI KREDİLERİ

Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, seracılık sektörüne ilişkin paket kapsamında bütün amacın kapasiteyi ve verimliliği artırmak olduğunu ifade etti. Aydın, “Seracılık paketi kapsamında verilen kredilerde 7 yıla kadar vade vereceğiz. Seracılıkta projenin yüzde 75’i kadar yatırım kerdisi vereceğiz.” dedi.

İlginizi Çekebilir

TOKİ’ye borçlu sayısı

TOKİ’nin vatandaşlardan alacağı para ve kaç bin kişi TOKİ’ye borçlu bilgisi. Çevre ve Şehircilik Bakanı …