Ana Sayfa / Kadınca / Şevval Şahin kim, neci, nereli?

Şevval Şahin kim, neci, nereli?

Şevval Şahin İstiklal Marşı, Sağık bakanı kim, Türkiye kaç bölge gibi sorular üzerine yine gündem oldu. Peki kimdir bu şevval Şahin, özelliği ne, güzelliği kaç pare. 2018 Miss Turkey birincisi olarak tanıdığımız Şevval Şahin hakkında araştırmalar hız kazandı. Şevval Şahin, katıldığı bir televizyon programında sorulara cevap veremedi ve sosyal medyanın gündemine oturdu. Şevval Şahin kimdir, kaç yaşında? Şevval Şahin nereli? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu.Geçtiğimiz haftalarda düzenledikleri ev partileriyle eleştiri oklarının hedefi olan 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, katıldığı programda kendisine yöneltilen, “İstiklal Marşı’nı biliyor musunuz?”, “Atatürk’ün herhangi bir sözünü biliyor musunuz?” ve “Türkiye’de kaç coğrafi bölge var?” sorularına cevap veremeyerek, zor anlar yaşadı

Türkiye güzeli Şevval Şahin, yine gündemde bu kez zor sorular soruldu ünlü güzele o da yayını terk etti. Şevval Şahin kimdir, kaç yaşında? sorularının yanıtları merak ediliyor. Katıldığı bir televizyon programında sorulara cevap veremeyen Şevval Şahin hakkında araştırmalar hız kazandı.

Mankenlik yapan Şevval Şahin, 1999 İstanbul doğumludur. Üniversite eğitimini University Of East London’da alan Şevval Şahin, Fashion Marketing bölümünün 1. sınıf öğrencisidir.

ŞEVVAL ŞAHİN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Şevval Şahin, 1999 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Üniversite eğitimini University Of East London’da alan Sevval Şahin, Fashion Marketing bölümünde eğitim görüyor.

Türkiye güzeli seçildikten sonra estetikli olduğu belirlenen Şahin’in estetikli olması nedeniyle Miss Turkey 2018 birinciliği çok tartışılmıştı.

Şevval Şahin’in İngiltere’de tanıştığı Pakistanlı Syed Amir-Ali Kirmani Peerzada ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Şevval Şahin bir süredir lüks yaşam tarzıyla bilinen Yiğit Marcus Aral ile birliktelik yaşıyor. Şahin 1,82 boyundadır.

İlginizi Çekebilir

Sadakatsiz bu akşam neden yok

Sadakatsiz 9. bölüm bu akşam yayınlanmayacak. Sadakatsiz son bölüm neden yayınlanmadı sorusu. Sadakatsiz yayından mı …

%d blogcu bunu beğendi: