Ana Sayfa / Kadınca / Solmaz Çiros neci, nereli, yaşı

Solmaz Çiros neci, nereli, yaşı

Solmaz Çiros aslen nereli, kaç doğumlu, neci, eğitimi. Evlilik programıyla ekrana gelmeye başlayan Solmaz Çiros, bir dönem de TV8 ekranalrında başlayan Aşk-ı Roman adından söz ettirmişti. Peki, Solmaz Çiros kimdir? Solmaz Çiros kaç kilo? Solmaz Çiros son hali ile son sık sık konuşuluyor. İşte, Solmaz Çiros hayatı ve biyografisi.

Solmaz Çiros kimdiri merak ediliyor. Ekran ünlüsü Solmaz Çiros bilgileri. Solmaz Çiros sosyal medyada yayımladığı paylaşımları sayesinde fenomen haline gelmişti. Çiros, 1997 yılında İzmir’de doğdu. Roman kültürü ile büyüdü ve katıldığı evlilik programıyla ün kazandı. Solmaz Çiros nereli, kaç yaşında?

SOLMAZ ÇİROS KİMDİR?
Ünlü fenomen, 1997 yılında İzmir, Tepecik’de dünyaya geldi. Hayatını İzmir’de Romanların yoğu olduğu bir bölgede geçirdi. 20 yaşındaki oyuncu, ailenin dört çocuğundan biridir.
ÇİÇEK SATARAK GEÇİM SAĞLADI
Bir dönem Star TV’de yayınlanan ve Zuhal Topal’ın sunduğu evlenme programına katıldı ve adından söz ettirdi. Daha sonrasında Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın evlilik programına da dahil oldu. Anne ve babası ile birlikte İzmir’de çiçek satarak geçimlerini sağladıklarını dile getirmiştir. TV 8 ekranlarında bir süre hafta içi her gün yayınlanan Aşk-ı Roman dizisinde rol aldı. Solmaz, 1.70 boyunda ve 55 kilodur. Şu sıralar kendi güzellik merkezini açan Çiros, çeşitli mekanlarda da Roman etkinliklerinde sahne alıyor.

İlginizi Çekebilir

Doktor Öldüren Çatlak Şanzel nereli, neci, kim

Şanzel Çetin yani Çatlak Şanzel aslen nereli, kaç yaşında, neci ve kimdir. Çatlak Şanzel doktor …

%d blogcu bunu beğendi: