Ana Sayfa / Manşet / Spor Bakanı İzlanda’ya gidiyor

Spor Bakanı İzlanda’ya gidiyor

İzlanda’da milli futbolculara tuvalet fırçası uzatılması v e Türk milli takımına yönelik skandal hareketler üzerine Türkiye en üst perdeden tepkisini gösterdi, Bakan da İzlanda maçı için bu ülkeye gidiyor. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, A Milli Futbol Milli Takımı’nın İzlanda havaalanında maruz kaldığı çirkin davranışın ardından millilere destek için İzlanda’ya gitme kararı aldı.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu İzlanda-Türkiye milli maçı için bu ülkeye gidiyor. Türk milli takımı İzlanda7Da ne yaşandı, olay ne sorusu.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, A Milli Futbol Milli Takımı’nın İzlanda havaalanında maruz kaldığı kötü muamele sonrası millilere destek için İzlanda’ya gidiyor.

Bakan Kasapoğlu, A Milli Futbol Takımının İzlanda’da havaalanında pasaport kontrolünde bekletilmesi ve detaylı aranmasına tepki gösterdi.

A Milli Futbol Takımına destek için İzlanda’ya gitme kararı alan Bakan Kasapoğlu, millileri yarın oynanacak maçta yalnız bırakmayacak.

Bakan Kasapoğlu konuya ilişkin, ”Dün İzlanda’da Milli Takım Kafilemize ne uluslararası hukuka, ne sportmenliğe yakışmayan çirkin olaylardan ötürü oradaki duruma vaziyet etmek için İzlanda’ya gidiyorum. Millilerimiz yalnız değildir. Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve milletimiz olarak en güçlü şekilde yanlarında olacağız” açıklamasında bulundu.

İlginizi Çekebilir

THK’ya kayyum atanan isimler

Son dakika Türk Hava Kurumu haberleri ve kayyum atanması. THK’ya kayyum atanan isimler kimler ve …

%d blogcu bunu beğendi: