Ana Sayfa / Kadınca / Survivor İrem Akın neci, nereli, yaşı

Survivor İrem Akın neci, nereli, yaşı

Survivor 2020 Şaziye’nin yerine Survivor olan İrem Akın aslen nereli, ne iş yapıyor. eğitimi ve yaşı merak ediliyor. Survivor 2020 ekibine dahil olan İrem Akın kimdir araştırılıyor. Milli boksör olan Akın, 2013 yılında Kadınlar Kick Boks Şampiyonasında, Avrupa Şampiyonu oldu. Peki, İrem Akın kimdir? İrem Akın nereli, kaç yaşında?

Survivor İrem Akın memleketi neresi, hangi sporla uğraşıyor ve İrem Akın SMS numarası kaç bilgileri. Survivor 2020 Şaziye İyigün ile Uğur Pektaş diskalifiye olunca yerine iki yeni yarışmacı geldi. İrem Akın boyu, kilosu kaç merak ediliyor. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümünde eğitim gördü. Muaythai kadın sporcusu olarak tanındı. 60 kiloda Milli boksör olarak yarışıyor. İrem Akın hakkında ayrıntılı bilgi haberimizde.

İREM AKIN KİMDİR?
Genç boksör, 1998 yılında Tekirdağ’da dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümünde eğitim gördü. Akın, Muaythai bayan sporcusu olarak biliniyor.
İrem Akın, 2013 yılında Kadınlar Kick Boks şampiyonasında Avrupa Şampiyonluğu elde etti. 22 yaşındaki sporcu, 2013’de Kadınlar Kick Boks şampiyonasında Avrupa Şampiyonu oldu. 1.70 cm boyunda ve 60 kg olan İrem Akın spora 9 yaşında başladı. Üç yıl üst üste şampiyon olan tek Muaythai bayan sporcusu olarak da tarihe geçti. Abisi ile birlikte Kick Boks’a başladı.

İlginizi Çekebilir

Ayşe Kaya koronavirüsden öldü

Ayşe Kaya koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdi. CHP’de koronavirüsden ölün kadın şoku. CHP Kadıköy ilçe kadın …

%d blogcu bunu beğendi: