Ana Sayfa / İlginç / Tatile gelme oyunu kullan Akhisar da katıldı

Tatile gelme oyunu kullan Akhisar da katıldı

Akhisar Belediyesi tatile gelme oyunu kullan kampanyasına katıldı ve 23 Haziran’da yenilenecek olan İstanbul seçimleri için İmamoğlu’na destek istedi. Ege ve Akdeniz’deki tatil beldelerinin ‘İstanbullu Gelme’ kampanyasına Akhisar Belediyesi de katıldı. Denize kıyısı olmayan Akhisar’ın paylaşımı sosyal medyada ses getirdi.

Tatile gelme İstanbul’da oyunu kullan kampanyasına katılan belediyeler şirketler. 23 Haziran İstanbul İBB seçimi için yeni kampanya tatile gelme oyunu kulan oldu. Ege ve Akdeniz’deki tatil beldelerinin ‘İstanbullu Gelme’ kampanyasına İstanbul-İzmir karayolu üzerinde bulunan Akhisar Belediyesi de esprili bir uyarı ile katıldı. Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Akhisar’da zeytinyağlarının yollara savrulduğunu belirterek “İstanbul’dan Ege ve Akdeniz sahiline gidecek sürücülere önemli uyarı! Zeytinin başkenti Akhisar’da zeytinyağı hiç beklenmedik bir şekilde yola savruldu ve tehlike arz ediyor” paylaşımı yaptı.

İşte Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’nun o paylaşımı:

İlginizi Çekebilir

Ebola Kongo’dan yayılıyor

Ebola salgını yeniden hortladı Afrika’da. Ebola nasıl bir salgın bulaşıcılığı. Demokratik Kongo Cumhuriyeti yetkilileri, ülkenin …

%d blogcu bunu beğendi: