Ana Sayfa / Kime Ait / TEB konut faizi düştü

TEB konut faizi düştü

Konut faizlerini düşüren bankalar ve hangi banka konut kredisi faizini kaça düşürdü en uygun konut kredisi veren bankalar sıralaması belli oluyor. TEB konut kredi faizini 0.99’a düşürdü. Türk Ekonomi Bankası (TEB), başlattığı kampanya ile konut kredisi faiz oranını ilk defa ev sahibi olacak müşterileri için 60 aya kadar vadede yüzde 0,99 olarak belirledi.

Bankalar ve düşen konut kredileri yeni faiz oranları açıklanıyor. TEB konut kredi faizini aşağıya çekti. yeni ev alacaklar için bankaların konut kredisi faizi ve avantajları açıklanıyor.  TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi konu hakkında açıklamalarda bulundu. Mendi şunları söyledi: “TEB olarak ekonominin lokomotif sektörlerinden olan inşaat sektörüne hareket kazandıracak ivmeyi, konut kredilerindeki avantajlı kampanyamız ile sağlamayı hedefliyoruz. Bizim için müşterilerimizin bütçesine ve ihtiyacına göre en uygun çözümü üretmek çok önemli. Konut kredisi kampanyamızla ilk kez ev sahibi olacak müşterilerimize 60 aya kadar vadede yüzde 0.99 faiz oranı vererek, en uygun fiyatlama ile kredi veren bankalardan biri olduk.”

İlginizi Çekebilir

Hangi havalimanına kaç eleman alınacak 2019

Havalimanlarına başta güvenlik görevlisi olmak üzere binlerce personel alınacak. Hangi havalimanı kaç personel alacak, aranan …