Ana Sayfa / Kahince / TS’de yabancı basketçiler gönderiliyor

TS’de yabancı basketçiler gönderiliyor

Trabzonspor’da yabancı basketbolcuların tamamı gönderiliyor. Trabzonspor basketbol takımında yabancılar isyan etti maça çıkmama kararı aldı. Trabzonspor’da yabancı oyuncular, Eskişehir Basket maçına çıkmama kararı aldı. Bordo-mavili basketbol kulübünden konuyla ilgili olarak yapılan yazılı açıklamada ise yabancı oyuncularla yolların ayrılacağı duyuruldu.

Trabzon’Da yabancı basketbolcu krizi ve yönetim hepsinin sözleşmesini feshediyor. TS Basketbol Takımı’nda isyan çıktı. TRABZONSPOR Basketbol Takımı’nın yabancı oyuncuları, kulüpten alacaklarının ödenmediği gerekçesiyle bugün saat 15.15’te oynanacak Eskişehir Basket maçına çıkmama kararı aldı.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin 25’inci haftasında Eskişehir Basket ile karşılaşacak olan bordo-mavililerde yabancı oyuncular Paul Harris, Sarunas Vailiauskas, Tomislav Zubcic, Osiris Eldridge, Chris Obekpa, Calep Green ve Brady Heslip, kulüpten alacakları nedeniyle maça çıkmama kararı aldı. Trabzonspor’da Türk oyuncular Eskişehir Basket maçı öncesi ısınmak için sahaya çıkarken, altyapıdan A takıma takviye yapılarak kadro tamamlandı.

Bordo-mavililerin Eskişehir Basket maçı kadrosunda şu isimler yer alıyor:

“Burak Eşlik, Yiğit Özkan, Barış Tütüncü, Mehmet Eren Altuntaş, Yusuf Necip Seçen, Batuhan Emre Kaplan, Alper Saruhan, Dursun Kutay Erol, Ozan Anton Odabaşı, Bora Hun Paçun ve Kaan Konak.”

SÖZLEŞMELERİ FESHEDİLECEK!
Trabzonspor Basketbol Takımı’nda yabancı oyuncular Paul Harris, Sarunas Vailiauskas, Tomislav Zubcic, Osiris Eldridge, Chris Obekpa, Calep Green ve Brady Heslip’in sözleşmeleri tek taraflı olarak feshedilecek!

İlginizi Çekebilir

Manş Denizi’nde kaybolan uçak

Arjantinli futbolcu Emiliano Sala’nın içinde bulunduğu uçak Manş Denizi üzerinde kayboldu uçağın düştüğü sanılıyor. Manş denizi …