Ana Sayfa / Kime Ait / Ucuz PS 4 satışı BİM’de tarihi

Ucuz PS 4 satışı BİM’de tarihi

BİM yeni ucuz PlayStation 4 satış tarihi ve yeni fiyatı. Ucuz PS 4 fiyatı BİM’de.Daha önce de piyasa fiyatının altına Playstation 4 satan BİM aynı ürünü uygun fiyata tekrar satacak. Playstation 4 oyun konsolunun içine Red Dead Redemption oyunu da dahil olacak. Üstelik bu defa BİM, Playstation 4 daha ucuza satacak.

PS 4 satışı BİM’de yeniden başlıyor. BİM’in yeniden satışa çıkaracağı PlayStation 4 ve yanında verilecek oyunun fiyatı ve taksit seçeneği bilgileri.Birkaç ay öncesinde BİM, 2000 TL altı bir etiketle PlayStation 4 + Red Dead Redemption 2 paketini satışa sunmuştu. Pek çok oyun sever piyasa ortalamasına göre hayli uygun fiyatlardan sunulan bu ikiliyi kaçırmadı.

BİM, bu ay oyun severlere yeni bir PS4 fırsatı daha sundu. Gelecek günlerde BİM, bir kez daha PS4 satacak.

Mağaza camlarına asılan broşüre göre PlayStation 4 + Red Dead Redemption 2 oyununun 1799 TL’den satışa sunulacağı belirtiliyor. Satış 6 taksitle gerçekleştirilecek.

Hali hazırda 500GB’lık slim PS4 modelinin ortalama fiyatı 1900TL civarlarında. Üstelik bu pakete herhangi bir oyun da dahil değil. Red Dead Redemption 2’nin sıfırı 350 – 450TL bandından satılırken, 2. eli ise 200TL’ye alıcı buluyor.

İlginizi Çekebilir

Hangi bankalar ceza aldı (BDDK)

BDDK’nın ceza kestiği 12 banka hangileri. hangi bankalar BDDK tarafından cezalandırıldı toplam kesilen ceza tutarı. …

%d blogcu bunu beğendi: