Ana Sayfa / Kadınca / Yağmur Aşık kiminle yakalandı

Yağmur Aşık kiminle yakalandı

son dakika iddialarına göre Yağmur Aşık cezaevi firarisiyle yakalandı Düzce’de. Eski Milli futbolcu Emre Aşık’ın eski karısı Yağmur Aşık düzce’de bir araçta cezaevi firarisi ile birlikte yakalandı iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Gelen son dakika haberine göre; Eski Milli futbolcu Emre Aşık’ın eski eşi Yağmur Aşık, Düzce’de yapılan yol kontrolü sırasında cezaevi firarisi bir kişi ile yakalandı.

İddialara göre Emre Aşık’ın eski eşi Yağmur Aşık cezaevi firarisi biriyle yakalandı düzce’de üstelik iddialara göre arabada bir miktar uyuşturucu da ele geçirildi. Ajanslara yansıyan habere göre bakın olaylar nasıl gelişmiş. Düzce İl Jandarma Komutanlığı ekipleri Gölormanı Köyü’nde sivil uygulama yaptığı sırada lüks bir aracın jandarma ekiplerini görünce kaçmaya başladığını fark ettiler.

ASTSUBAYA ÇARPIP YARALADILAR

Aracın sürücüsü olan şahıs kendisini durdurmak isteyen jandarma ekiplerinin üzerine aracını sürerek Jandarma astsubaya çarptı ve yaralanmasına neden oldu. Ardından ise Jandarma ekipleri aracı takibe alarak Cumayeri sapağı mevki’inde yakalandılar.

CEZAEVİ FİRARİSİYLE YAKALANDI

Yakalanan şahıslardan birisinin cezaevi firari E. S. diğerinin ise eski futbolcu Emre Aşık’ın eski eşi Yağmur Aşık olduğu anlaşıldı. Araçta yapılan aramada 2 ruhsatsız silah ile bir miktar uyuşturucu yakalandı.

Gözaltına alınan şahıslar jandarmada yapılan işlemlerinin ardından Düzce Adliyesi’ne sevk edildiler.

SORULARI CEVAPLAMADI

Yağmur Aşık adliyeye götürüldüğü sırada yüzünü kapatarak basın mensuplarının sorununu cevaplamadı.

İlginizi Çekebilir

Meryem Survivor’dan diskalifiye oldu

Survivor 2020 gönüllülerde Meryem diskalifiye oldu. Ünlülerden gönüllülere geçecek olan kız kim olacak? TV8 ekranlarında …

%d blogcu bunu beğendi: