Ana Sayfa / İlginç / Yangaz anlamı, ne

Yangaz anlamı, ne

Karadeniz bölgesinde Yangaz ne demek, ne anlama geliyor ve kimlere Yangaz denir. Yangazın Türkçe karşılığı ve  Sen Anlat Karadeniz dizisinde yangaz sözleri. Yangaz ne anlama geliyor? Sen Anlat Karadeniz dizisinde Fatih ve Murat karakterlerine yangaz denmesi üzerine dizi severler yangaz kelimesinin anlamını merak ederek araştırmaya başladı. Peki yangaz nedir? İşte ayrıntılar...

Yangaz kime denir ve yangaz demek ne anlama gelir bilgisi. Yangazın karşılığı ve yangaz lakabı kimlere verilir. Yangaz nedir? Yangaz, pis işler çeviren, her türlü numarası olan adam anlamına geliyor. Dizideki ikizlere de bu nedenler yangaz lakabı takılmıştır. Sen Anlat Karadeniz’in yangaz ikizleri Murat ile Fatih’i gelin yakından tanıyalım.

CEM ANIL KENAR KİMDİR? (YANGAZ MURAT)

1990 yılında Ankara’da doğdu. Tam adı Cem Anıl Kenar’dır. Dr. Binnaz Rıdvan Ege Lisesinde okudu. 2012-2013 yıllarında Ankara’da O.D.T.Ü İşletme Bölümünde okudu. 2013-2014 Binghamton University Business Administrations New York ‘ta okudu. Cem kenar İngilizce (İleri Seviye)’de bilmektedir. Tenis ODTÜ Tenis Klubu yıldızlar lisanslı sporcusudur. Eskrim sporuyla ODTÜ ‘de ilgilendi.

Kapatby ReklamStore
FURKAN AKSOY KİMDİR? (YANGAZ MURAT)

Furkan Aksoy’un ilk defa kamera karşısına çıktığı dizi Sen Anlat Karadeniz dizisi olmuştur. İstanbul’da yaşayan oyuncu İstanbul’da bulunan Kültür Üniversitesinde eğitim almıştır. Ekranların yeni yüzlerinden olan oyuncu daha ilk bölümden ilgi toplamayı başardı. Fatih’in en büyük tutkusu ise gerçek hayatta olduğu gibi futboldur.

İlginizi Çekebilir

Hilmi Güler AKP oRdu Belediye Başkan adayı

Hilmi Gümler Ordu’da AK Partinin belediye başkan adayı oldu. Ordu ve İlçeleri AK Prati ve …