Ana Sayfa / Kadınca / Yasemin Şefkatli kimin kızı, nereli,yaşı

Yasemin Şefkatli kimin kızı, nereli,yaşı

Yasemin Şefkatli ne iş yapıyor, nereli ve kimin kızı? Yasemin Şefkatli kaç doğumlu, eğitimi ne ve İdo Tatlıses ile ne zaman nişanlandı evlilik tarihleri ne sorusu. Yasemin Şefkatli, İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses’in sevgilisidir. Yasemin Şefkatli, 2017 yılından beri İdo Tatlıses ile birlikte. İkilinin geçtiğimiz günlerde evlilik kararı aldığı iddia edilmişti. Peki Yasemin Şefkatli kimdir, kaç yaşında?

Yasemin Şefkatli magazin dünyasında artık sık sık haber oluyor nedeni de İdo tatlıses ile nişanlanması diğer bir değişle İbrahim tatlıses’in gelini olma yolunda ilerlemesi. Yasemin Şefkatli ailesi kim, kimin kızı, yasemin Şefkatli kaçç yaşında, boyu, burcu ve eğitimi de aranıyor. İdo Tatlıses’in de yaşamı merak ediliyor yaşı soruluyor. İbrahim Tatlıses ile Derya Tuna’nın oğlu İdo Tatlıses, Yasemin Şefkatli ile evleniyor. Tatlıses’in yaklaşık 3 yıldır aşk yaşadığı Yasemin Şefkatli ile nikah masasına oturmaya hazırlandığı ortaya çıktı.

YASEMİN ŞEFKATLİ İÇ TASARIMCI

Yasemin Şefkatli geleceğin önemli isimlerinden biri olma yolunda. İç tasarımcı olan Yasemin Şefkatli’nin yaşamı, nereli ve eğitimi de haberimizde.

YASEMİN ŞEFKATLİ KİMDİR?

Yasemin Şefkatli, 1992 yılında doğmuştur. İstek Özel Semiha Şakir Lisesi mezunudur. 2017 yılının Ağustos ayından bu yana İdo Tatlıses ile birlikteliklerini sürmektedir. İç tasarım ile ilgilenmektedir.

İDO TATLISES KİMDİR?

İdo Tatlıses, 15 Şubat 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Şanlıurfalı’dır. Gerçek adı İbrahim’dir. İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna çiftinin oğlu olan İbrahim’in ismi kısaltılarak İbrahim ve Derya’nın oğlu anlamına gelen İdo mahlası takılmıştır. İdo Tatlıses, eğitimini İsviçre’de College du Leman’da tamamlamıştır.İş hayatına babası İbrahim Tatlıses’e ait olan Tatlıses Tv’de başlayan İdo Tatlıses 2013 yılında Dj’lik ve Tatlıses Kebap işletmesinde görev yapmaya başlamıştır.

5e2befc055427f0de471566b.jpg

Lisans eğitimini Beykent Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Bölümünde tamamlayan İdo mezuniyetinin ardından Amerika Boston’da sayılı müzik okullarından Berkeley’e giderek 15 ay müzik eğitimi almıştır. Müziğe ilgisi olan bir ailede büyümesinin de etkisiyle müzik sektörüne atılan İdo, 2014 yılında Sonsuz Teşekkürler adlı single ile müzik dünyasına ilk adımını atmıştır. Dönemin en hit parçaları arasına giren single bu alandaki başarısının en büyük ispatı olmuştur. İdo Tatlıses daha sonra Satır Satır isimli ikinci singlenı piyasaya sunmuştur. 2015 yılında ise Kaç kere ve Aşk Bunun Adı isimli şarkılara klip çekmiştir.

5a56075b0f25440b683318fd.jpg

İDO TATLISES ŞARKICI, OYUNCU VE MODEL

2016 yılında televizyon dünyasına da atılan İdo, ilk olarak Mc Donald’s’ın reklam yüzü olmuştur. Ardından Show Tv ekranlarında yayınlanan Aşk Kapıda dizisinde rol almıştır

İlginizi Çekebilir

Dilek İmamoğlu’ndan korona açıklaması

Ekrem İmamoğlu’nun eşi Dilek İmamoğlu eşinin ve ailesinin son sağlık durumun açıkladı. Ekrem İmamoğlu’nun hastanedeki …

%d blogcu bunu beğendi: