Ana Sayfa / İlginç / Yeniçağ’ın bir yazarı daha darp edildi

Yeniçağ’ın bir yazarı daha darp edildi

Yazar-Avukat İsrafil Kumbasar bir grup tarafından tekme tokat dövüldü yüzü gözü kan içinde kaldı yapanlar aranıyor. MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye yönelik sosyal medya paylaşımları son dönemde büyük dikkat çeken ve infial yaratan Yeniçağ Gazetesi Yazarı İsrafil Kumbasar’ın darp edilmesi 16 yıl önce de haber olmuştu yine aynı mevzulardan. 

Bahçeli’ye hakaret içeren paylaşım yapan bir Yeniçağ Gazetesi yazarı daha darp edildi. İsrafil Kumbasar bir grup tarafından tekme tokat dövüldü. Daha önce de bazı Bahçeli aleyhine ifadeler kullanan Yeniçağ gazetesi yazarları ve eski yazarları aynı şekilde darp edilmişti ve haber olmuştu. Hatta son dönemde İYİ Parti Lideri Meral Akşener’in danışmanı ve Yeniçağ Gazetesi Yazarı murat İde de bir grup tarafından darp edilmek istenmişti.

MHP GRUP BAŞKANVEKİLİ ERKAN AKÇAY DARP OLAYINI PAYLAŞTI

Twitter ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarından MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye yönelik hakaretlerde bulunduğu iddia edilen, Yeniçağ Gazetesi yazarı İsrafil Kumbasar darp edildi. MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Kumbasar’ın darp edilmesinin ardından çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınladı.

İSRAFİL KUMBASAR 16 YIL ÖNCE DE DARP EDİLMİŞTİ YENİÇAĞ GAZETESİYAZARI OLARAK
Twitter ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarından MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye yönelik hakaretlerde bulunduğu iddia edilen, Yeniçağ Gazetesi yazarı İsrafil Kumbasar darp edildi.

MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Kumbasar’ın darp edilmesinin ardından çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınladı.
Yeniçağ Gazetesi’nde köşe yazarlığı yapan avukat İsrafil Kumbasar,sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Bahçeli için “Şu Devlet Bahçeli’ye corona virüsü bağışlayacak bir tane hayırsever yok mu yahu?” ifadelerini paylaştı.
Kumbasar’ın paylaşımı ülkücü camiada büyük tepki çekti. Bir süre sonra ise Kumbasar gittiği semt pazarında 5-6 kişilik bir grubun saldırısına uğradı. Kumbasar’ın darp edildiği ana ait görüntüler, sosysal medyada paylaşıldı.

MHP Milletvekili Akçay, sosyal medya hesabından Kumbarasar’ın dayak yediktem sonraki fotoğrafını yayınlayarak “Bu yakışıklı(!) kim? Şerefsizlik testi pozitif çıkmış diyorlar.” ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilir

Canlı Fenerbahçe-Hatayspor maç sonucu

SPOR HABER. Fenerbahçe-Hatayspor canlı maçı. Fener-Hatayspor maçının sonucu ve golleri hepsi canlı anlatım ile sitenizde …

%d blogcu bunu beğendi: