Ana Sayfa / Kadınca / Yeşim Salkım rahim kanserini yendi

Yeşim Salkım rahim kanserini yendi

Kanser hastası olan ünlüler ve rahim kanserini yenen Şarkıcı Oyuncu Yeşim Salkım’dan sağlık açıklaması. Yaşam ve sağlık. Hastalık ve mücadele. Yeşim Salkım, rahim kanserini nasıl yendiğini açıkladı. Şarkıcı Yeşim Salkım, 4 yıl boyunca rahim kanseriyle mücadele ettiğini ve hastalığı yendiği itirafında bulundu.

Şarkıcı yeşim Salkım sağlık haberiyle gündeme geldi ve ünlü sanatçı rahim kanserini 4 yıllık bir mücadele sonunda yendiğini açıkladı. Kanser hastası olan ünlülerin paylaşımları diğer hastalara da moral veriyor. Yaz konserlerine Çeşme’de devam eden Yeşim Salkım, sahnede hayranlarını şoke eden bir itirafta bulundu. Şarkıcı Yeşim Salkım, 4 yıl boyunca kanserle mücadele ettiğini ve hastalığı yenmeyi başardığını söyledi.

“4 YIL BOYUNCA RAHİM KANSERİYLE MÜCADELE ETTİM”

Çeşme’deki sahneye çıkan Yeşim Salkım şöyle konuştu: “4 yıl amansız bir hastalıkla boğuştum, şükürler olsun ki yendim. Hastalığımın ismi rahim kanseriydi.
“AİLEM BİLSİN İSTEMEDİM”

“Bu konu hakkında hiç konuşmadım, çünkü ailemin bilmesini istemedim.” diyen Yeşim Salkım, bu durumu sadece büyük kızının bildiğini belirtti.
“HAYATI İYİ YAŞAYIN”

Salkım, son olarak “Hayatı iyi yaşamaya bakın, kafaya bir şey takmayın” diyerek hayranlarına nasihatte bulundu.

İlginizi Çekebilir

Deniz Seki’nin annesinin hastalığı

Ünlü şarkıcı Deniz Seki’nin annesi ne hastası durumu nasıl ve son bilgiler. deniz Seki hastaneye …

%d blogcu bunu beğendi: