Ana Sayfa / Kadınca / Yüzleşme final mi yapıyor

Yüzleşme final mi yapıyor

Yüzleşme dizisini final yapıp yayından kaldırılacağı öne sürüldü ancak Kanal D ve yapımcısından henüz resmi bir açıklama gelmedi bu söylenti ile ilgili olarak. Yüzleşme dizisi son bölümü ve dizinin final yapacağı iddiaları medya sitelerinde yer aldı. 

Kanal D Yüzleşme dizisi final yapacak iddiaları ve haberleri. Kanal D’nin yüksek bütçeyle yayına sürdüğü yeni dizisi Yüzleşme’nin erken final yapacağı iddia edildi.
Kanal D’nin büyük umutlarla yayına soktuğu dizisi Yüzleşme’nin erken final yapacağı iddiası şok etkisi yarattı. Başrollerinde Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Engin Öztürk, Yiğit Kirazcı, Zeynep Eronat ve Yeşim Ceren Bozoğlu’nun oynadığı Yüzleşme reyting kurbanı oldu.

REYTİNGLERDE GERİDE KALDI

Yüzleşme Kanal D’nin son bombası olarak görülüyordu. Farklı senaryosu ve başarılı oyuncu kadrosu ile rakiplerini sollaması neredeyse kesin gözüyle bakılan dizi daha ilk bölümden reytinglerde çok gerilerde kaldı.

DİZİNİN KONUSU

Yüzleşme’de hikaye, çiçek yetiştiriciliği ve esans üreticiliği ile ünlü Kalender kasabasında geçiyor. Masal ismindeki esrarengiz kadının kasabaya gelişi ile 15 yıldır saklanan büyük sırlar açığa çıkıyor. Yaşanan olaylarla kasabada artık hiçbir şey eskisi gibi olmuyor.

YAPIMCIDAN NET BİR AÇIKLAMA GELMEDİ

Dizinin final yapacağı iddiasına henüz yapımcıdan ya da kanaldan net bir açıklama gelmedi.

İlginizi Çekebilir

Miley Cyrus Black Mirror’da oynadı

Ünlü şarkıcı Miley Cyrus dünyaca ünlü dizi Black Mirror’da rol aldı. Dünyaca ünlü şarkıcı Miley …